بیانیه حریم خصوصی دانشگاه علوم پزشکی قم

دانشکده طب سنتی

مراجعین محترم؛

هدف از توافقنامه سطح خدمات، آگاه سازی کاربران در خصوص نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از این سایت، از شما به عنوان خدمت گیرندگان دریافت می گردد.

در این بیانیه، مخاطب شامل تمام افرادی هستند که به وبسایت دانشکده طب سنتی مراجعه کرده و از برخی خدمات آن که شامل ثبت نام است بهره می برند.

این سازمان براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ  ۲۸ /۱۲ /۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران پورتال خود دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می‌نماید. 

برخی از اطلاعات شما در هنگام بازدید از صفحات وب‌سایت و یا در زمان ثبت نظرات، پیشنهادات، ارتباط با ما و نیز ثبت نام در دوره‌های آموزشی ثبت می‌گردند. این اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت و برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا موسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

جهت تبادل امن اطلاعات از پروتکل HTTPS (Hypertext Transfer Protocol Secure)استفاده می گردد HTTPS  شامل یک ارتباط بر روی پروتکل انتقال ابرمتن است که توسط امنیت لایه انتقال رمزگذاری می‌شود. مهم‌ترین اهداف استفاده از HTTPS اصالت‌سنجی وبگاه، حفاظت از حریم خصوصی و یکپارچگی داده‌های انتقالی است.

همچنین ثبت نشانی IP شما به ما کمک می‌کند تا در تشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

در آخر خاطر نشان می‌سازد این بیانیه حفظ حریم شخصی درمورد نحوه جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات توسط پورتال‌هایی که دانشگاه علوم پزشکی قم کنترلی برروی آن ها ندارد، صدق نمی کند. اگر از یک وب‌سایت که ما به آن اشاره کرده‌ایم و یا به آن پیوند (لینک) داده‌ایم، بازدید می کنید، قبل از ارائه اطلاعات به آن، بیانیه حفظ حریم شخصی همان وب‌سایت را، مطالعه نمایید.

.با توجه به امکان تغییر قوانین و یا خط مشی فعالیت سازمان، حق ایجاد تغییر در این بیانیه برای ما محفوظ است